MAPFRE Sigorta
Sektör Sigorta İstanbul Fatih MAPFRE Sigorta Yetkili Acentesi

Hakkımızda

Sektör Sigorta  Mapfre Sigorta

MAPFRE Sigorta Hakkında

MAPFRE SİGORTA, sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı aracılığı ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermekte ve geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en güçlü ve en güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, MAPFRE SİGORTA’nın en güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyimi ile birlikte, ileriyi gören mali ve teknik politikalar üreten yönetim kadrosu, şirketin kârlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.

MAPFRE SİGORTA stratejisi, sigortacılığın etik değerlerine mutlaka bağlı kalarak, aracılarının ve müşterilerinin talep ve eğilimlerini değerlendirerek ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, riski doğru analiz edip en uygun fiyatlandırmayı yaparak müşterilerine, acentelerine ve reasürörlerine her zaman kazandırmaktır.

Sektör Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Hakkında

Sigortacılık ve risk yönetimi konusundaki birikimlerini tek çatı altında toplayan Sektör Sigorta, ticari faaliyetlerine ilk olarak İstanbul'da başlamış gerçekleştirdiği üstün başarı ışığında, sigortacılık alanında tüm Türkiye'de faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye çapında sigortacılık ve risk yönetimi alanında faaliyet gösteren firmamız Mapfre Sigorta A.Ş. ile çözüm ortaklığı yaparak tüm Türkiye'de ki müşterilerine üstün hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Sektör Sigorta, tüm sigorta branşlarını kapsayan, zengin çeşitlilikte bir ürün portföyüne sahiptir. Müşterilerimizin her türlü sigortacılık ihtiyaçlarının karşılanması ve mal varlıklarının güvencesi için özel olarak geliştirilmiş rekabetçi çözümleri ile alanında farklılaşan Sektör Sigorta, aynı zamanda risk yönetimi faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Faaliyetlerimizi yürütürken sürekli mükemmellik arayışı, müşteri ilişkilerini korumaya ve gözetmeye odaklanmış iş anlayışıyla süreklilik sağlamaktadır.

Sürekli gelişme ve ilerleme çabası, işe ve iş hedeflerimize hizmet eden teknolojimizdir.

Sektör Sigorta grubu olarak dünden bugüne,bugünden yarına taşıdığımız ilkelerimiz, başarımızı ve gücümüzü var eden ve koruyan temel prensiplerimizdir.

Size Yardımcı Olalım

Whatsapp İletişim Hattı

Whatsapp iletişim hattını kullanarak sormak istediğiniz sorularınızı bize iletebilirsiniz.

+905532404826
Neredeyiz

Kroki bilgisi için tıklayınız.

Kroki
Bize Ulaşın

Cep telefonu ile arayarak sormak istediğiniz sorularınızı bize iletebilirsiniz.

0212 532 32 53